Sizi de bu sayfada görmeyi çok isteriz.

Farklı sektörlerde bir çok firmaya tasarım ve üretim desteği vermiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bir kez bize çalışma fırsatı verip, birlikteliğini tüm projelerinde devam ettiren müşterilerimizin olumlu referansı bizim için önemlidir. Ar-Ge çalışmalarında ve üretim süreçlerinde ömür boyu birlikte olmak temel hedefimizdir. Gerçekleştirdiğimiz her projede kendimizi biraz daha geliştiriyor ve yeni projelerde bu deneyimlerden yararlanıyoruz.

Kıraç Bilgi İletişim Teknolojileri San.Tic. A.Ş. 2005 yılında Kıraç Group tarafından kurulmuştur. Hemşire çağrı sistemleri konusunda ZKR markası ile üretim yapmaktadır.
Özdisan Elektronik A.Ş. 1980 yılında kurulmuştur. Özdisan Elektronik, elektronik komponent distribütörlüğünde Türkiye’de lider konuma ulaşmış bir firmadır.
Protest Yapı Araştırma ve Test Merkezi San. Tic. A.Ş. 2000 yılında Bursa’da kurulmuş ve yapı malzemeleri test laboratuvarı olarak hizmet vermektedir.
POLİKAN Polimer Müh. Hiz. Oto. San. Tic. Ltd. Şti. Kauçuk malzemelerle ilgili her türlü analizleri yapar, Ar&Ge projelerini gerçekleştirir ve testleri yapar.
TESUP Global, Solar enerji ve Rüzgar enerjisi ile elektrik üreten sistemler üzerine tasarım, üretim ve global çapta satış yapan, Londra merkezli bir teknoloji firmasıdır.
FERKAN Kauçuk ve Makine San. Tic. A.Ş. 1985 yılında kurulmuştur. Teknolojik makine parkı ile otomotiv ve sanayi uygulamalarına lastik parçalar imalatı yapmaktadır.
NA-CEO, 2006 yılında Fransa da kurulmuştur. Otomotiv endüstrisi için taşeronluk konusunda uzmanlaşmış olan NA-CEO, savunma, ulaşım vb. sektörlere de hizmet vermektedir.
EMPO Otomotiv Yedek Parça San. ve Tic. LTD. ŞTİ. 2009 yılından günümüze otomotiv ana sanayine Rotasyon teknolojisi ile üretim yapmaktadır.
Türkiye’nin lider malzeme test cihazları üreticisi ve sektörünün dünya çapında bilinen kuruluşu olarak Ankara, Sincan OSB deki 13.500m² tesisinde üretim yapmaktadır.
1962’de Bursa’da kurulan firma, Pelletli ısıtıcılar, Katı yakıtlı kazanlar, Katı yakıtlı kalorifer sobaları, Açık alan radyant ısıtıcılar, Doğalgaz sobaları, Katı yakıtlı sobalar üretmektedir.
CODEIDENT Bilgi Tek. ve Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti. 2014 yılında kurulan firma, tanımlama teknolojileri ve özel yazılım hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir.
ELOPAR A.Ş. 1978 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Otomobil kablo takımları için üretim ekipmanları ve test ekipmanları üreten firma halen 3 şehirde hizmet vermektedir.
FKT Koltuk Sistemleri A.Ş 2009 yılında faaliyetlerine Bursa’da başlamıştır. Ticari araçlar ve trenler için bitmiş oturum sistemlerinin tasarımı ve üretimini yapmaktadır.
1978 yılında Bursa’da kurulan Erkurt, tüm segmentlerdeki araçlar için bitüm esaslı titreşim emiciler ile keçeden mamul formlu ve formsuz ses izolatörleri üretmektedir.
BURTER Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti. 25 yıldır, tartım sektöründe geniş ürün yelpazesi ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek her türlü ürün ve  çözümü sağlamaktadır.
2016 yılında Bursa da kurulan ALFAŞARJ, bilgi birikimini ve uzmanlığını; USB ve kablosuz şarj cihazlarının üretimi ve geliştirilmesi üzerine kullanmıştır.
Magneti Marelli Mako Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Bursa OSB de 80.000m2 açık arazi üzerinde 44.850m2 kapalı alanda, aydınlatma cihazları üretimi yapmaktadır.
Berisa Lazer Sistemleri Ltd. Şti. lazer makineleri ve teknolojileri konusunda uzmanlaşarak pek çok çeşitli endüstri dallarına lazer makineleri ve yedek parçaları sağlamaktadır.
Gelişen teknolojiyi ve ihtiyaçları takip edip, sürekli AR-GE çalışmaları yapan firma, 2003 yılında kaliteli lumbuz ve gemi pencereleri üreterek gemi inşa sektörüne girmiştir.
BARMAK BARUTÇUOĞLU Gıda Mak. SAN. TİC. A.Ş. Ekmek üretim makineleri alanında tasarımı kendine ait olan makinelerin üretimini ve satışını yapan bir firmadır.
Eyüp AKTAŞ tarafından 1998 yılında Bursa’da kurulan firma; beyaz eşya, klima, elektronik, kombi ve sobalar alanında bakım, onarım ve yedek parça hizmeti vermektedir.
PİMAY Proje Ltd.Şti. LED aydınlatma sektöründe, acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri, endüstriyel ve dekoratif iç / dış mekan aydınlatmaları alanında özel ürünler imal etmektedir.
Elektron Mühendislik Ltd.Şti. 1995 yılında sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmalara ürün, otomasyon ve teknik servis desteği vermek amacıyla Bursa’da kurulmuştur.
Coats dünyanın lider endüstriyel iplik üreticisi ve global markalara fermuar sağlayan ikinci büyük tedarikçisidir. 6 kıtada 70’ten fazla ülkede 20.000’i aşkın çalışana sahiptir.
CANCAN Ankara’da 1958 yılında portakal sıkma makineleri, mutfak cihazları tamiri ve ardından da makine üretimiyle gıda sektörüne hizmet etmek üzere kurulmuştur.
EMAY Mühendislik 1995 yılında Bursa’da kurulmuştur. Sac metal şekillendirme kalıpları, sac baskı, montaj ürünleri ve asansör kapıları konusunda üretim yapan bir firmadır.
1990 yılında Bursa da faaliyete geçen BURSA ŞÖMİNE, 2011 yılı itibari ile Elektrikli Şömineler ithalatına başlamış, ürün çeşitliliğini ve hedeflerini büyütmüştür.
Bursa’da 6.500 m2 kapalı alanda kuruludur. Otomatik kapıların yanı sıra, kalıp tasarımı ve saç işleme teknolojileri üzerine faaliyet göstermekte olan bir firmadır.
Elektrikli dekoratif şömine üretimi yapmak üzere Bursa da kurulmuştur. Farklı model ve boyutlarda ürünleri ile iç dekorasyona renk katan, elektrikli şömine çeşitleri üretmektedir.