Biz Kimiz

Ürün tasarımı konusunda deneyimli ve birlikte çalışmaktan keyif alan uzmanlardan oluşan, yaratıcı bir firmayız. Amacımız harika fikirleri, gerçek ürünlere dönüştürmek. Bu işi “19.07.2013 Cuma” gününden bu yana keyifle yapıyor ve tasarım portföyümüzü sürekli genişletiyoruz.

Kadromuzdaki elektronik mühendisleri, yazılım geliştiriciler ve 3 boyutlu tasarım uzmanlarının azmi ile bir çok fikre hayat verdik. Kara kalem eskizler ile başladığımız işlerin, bir süre sonra elle tutulur ürünlere dönüşmesini sağlayan,  sıra dışı bir tasarım ekibimiz var. Eminiz bizimle çalışmaktan keyif alacak ve iyi ürün geliştirme konusundaki enerjimizden etkileneceksiniz.

Ne Yapıyoruz
İçinde elektronik, mekanik ve yazılım gibi unsurları barındıran ürünleri, sektör ve ölçek gözetmeksizin sıfırdan tasarlıyoruz. Yada mevcut ürünlerinizi düşük maliyet, verimlilik, işlevsellik, estetik, üretim kolaylığı konularında geliştiriyor ve güncel trende uygun şekilde modernize ediyoruz. Bununla beraber, üretim teknolojileri konusunda ki deneyim, donanım ve yurt içi / yurt dışı partner firmalarımız sayesinde, istenen hacimde üretim desteği de sağlıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz
Ürün tasarlarken, teknik detayların yanı sıra her tasarımda uymaya çalıştığımız bazı genel kriterlerimiz var. Bize göre iyi bir tasarımın şu şartları sağlaması gerekir. Farklı, estetik, işlevsel, sade, dayanıklı, ekonomik, akıllı, kolay üretilebilir, çevreci ve sürdürülebilir.  Eğer bu şartları sağlayan bir tasarımımız varsa, modelleme ve prototip süreçlerini başlatırız. Prototipler istenen sonucu vermez ise defalarca revizyon yapmaktan sıkılmaz ve asla pes etmeyiz.

Tasarım sürecinde en önemli kural fikri iyi anlamak ve müşteri taleplerini eksiksiz kavramaktır. Ürün hakkında gereksiz sorularla müşterimizi boğmaktan kaçındığımız için, temel bir kaç anahtar sorudan sonra gereken araştırmayı kendimiz yapmayı tercih ederiz. Böylece daha geniş bir bakış açısına sahip olur ve dünya standartlarında tasarımlar yapabiliriz. Bizi diğer firmalardan ayıran temel fark, ürün tasarımı için gereken tüm uzmanların aynı kadro içinde, eş zamanlı ve uyumlu çalışabilmeleridir.


2013
Temmuz

Kuruluş

Büyük işler için küçük bir başlangıç gerekliydi. 19.07.2013 tarihinde kurulduğumuzda, sadece elektronik devre tasarımları yapan, tek kişilik küçük bir firmaydık.
2014
Mayıs

Ürün Tasarımına Başladık

Kurduğumuz sağlam birliktelikler sayesinde, daha kapsamlı işler yapmaya başladık. Artık ürün tasarlayabiliyorduk.
2015
Mart

Üretim Hizmetine Başladık

Küçük bir atelye kurarak,  fason elektronik kart üretimi hizmeti vermeye başladık.
Aralık

Yazılım Birimimizi Kurduk

Bir yandan kendi paket programlarımızı geliştirirken diğer yandan, yazılım danışmanlığı ve geliştirme hizmeti sağlayabilen bölümümüzü kurduk.
2016
Ağustos

Yerimize Sığamaz Olduk

Artık sıkışmaya başladığımız için daha ferah bir yer arayışımız sonucunca, 5 katlı yeni Ar-Ge ve üretim merkezimize taşındık.
Kasım

Mobil Yazılım Sektörüne Girdik

Yeni şeyler yapmalıydık ve bir sürü fikrimiz vardı. Bu sebeple yenilikçi mobil uygulama fikirlerine hayat vermek amacıyla, Mobiyol Bilgi Teknolojileri A.Ş. yi kurduk.
2017
Mart

TopOnda Yayında

İlk mobil projemiz olan TopOnda uygulamasını, uzun uğraşlar sonunda IOS ve Android platformalarında eş zamanlı olarak yayına aldık.
Ekim

MYSIA ELECTRIC Hizmetinizde

Endüstriyel elektrik ve elektronik malzemeleri satışı alanında faaliyet gösteren MYSIA ELECTRIC A.Ş. deneyimli yönetim kadrosu tarafından kurularak, grup şirketlerimize dahil oldu.
2019
Ocak

Güçlerimizi Birleştirdik

Deneyimimizi daha geniş bir tabana yaymak için, Elektrik, Elektronik ve Yazılım alanındaki tüm faaliyetlerimizi MYSIA A.Ş. bünyesinde, tek şirket altına topladık.
Kasım

Kalite Yönetim Sistemimizi Kurduk

ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ve ISO 27001 Kalite Yönetim belgelerimizi alarak, gerekli eğitim ve iyileştirmelerle iş kültürümüze entegre ettik.